شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

باربری سعادت آباد - اتوبار سعادت آباد

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

اتوبار سعادت آباد

معرفی شرکتهای باربری مجاز در محدوده سعادت آباد تهران

باربری سعادت آباد با جوازکسب و کار رسمی و قانونی در منطقه سعادت آباد

تنهاترین باربری قانونی سعادت آباد این بار با برند اصلی

باربری سعادت اباد و اتوبار سعادت آباد مفتخر است برند اصلی خود را ارائه کرد. باربری سعادت آباد اصل را تنها با علامت بالا بشناسید.

به دلیل ازدیاد شرکت های حمل و نقل در منطقه سعادت آباد، ما مشتاق شدیم خودمان را راحتتر به شما همشهری های عزیز معرفی کنیم،

به همین دلیل برند اصلی خود را ارائه کردیم. در طول تمام دو دهه سابقه درخشانمان هرگز به این قانع نشدیم که مشتری های ما فقط اثاث کشی خود را با ما انجام دهند، بلکه شرکت حمل و نقل ما سعی بر این داشته است که حتی بعد از اتمام اسباب کشی، از شرکت ما به عنوان یک دوست یاد کنند.

آوازه و شهرت ما در بین شما عزیزان افتخار ما است.

با یک تماس نزدیکترین شعبه به خود را انتخاب کنید.

در اتوبار و باربری سعادت آباد (ایران زمین)

لیست شرکت های باربری و لیست باربری های استان تهران را به زودی به شما عزیزان ارائه می کنیم.

منتظر خبر های خوش از باربری سعادت آباد باشید

حمل و نقل اثاثیه منزل و کالاهای اداری و مبلمان تجاری، میز و صندلی اداره ها، میز های طویل و دراز را به شرکت حمل و نقل اتوبار سعادت آباد بسپارید.

باربری در محدوده شهرک غرب

باربری شهرک غرب

اتوبار و باربری شهرک غرب

خدمات باربری منزل در محدوده شهرک غرب

باربری شهرک غرب – دفتر باربری بارسلون در محدوده شهرک غرب

بصورت شبانه روزی و با رزومه درخشان در رمینه حمل و نقل شهری و اسباب کشی آماده ارائه ي خدمات به همشهريان عزيز تهراني ميباشد.

خدمتگزاران شما در باربری بارسلون با توانمندی بالا و ناوگان مجهز باربری شهری آماده اند تا آنچه را شما از يک جابجايي بي دغدغه انتظار داريد به شما هديه دهند .

باربری شهرک غرب

تجربه ، تعهد و مسئولیت پذیری همراه با خدمات بسیار عالی و با کیفیت این مجموعه در شمالغرب تهران و بالاخص محدوده شهرک غرب

اگر قصد اسباب کشی و باربری در محدوده شهرک غرب را دارید اتوبار بارسلون بهترین انتخاب شما خواهد بود.

باربری شهرک غرب

باربری شهرک غرب – اتوبار شهرک غرب

بهترین سرویس اسباب کشی و باربری در محدوده شهرک غرب تهران با قیمت مناسب

 • حمل و نقل : ارسال ماشین باربری مدرن و مجهز به عایق های ضد ضربه همراه با راننده مجرب و آشنا به محدوده شهرک غرب.
 • بسته بندی اثاثیه : برترین کیفیت تجهیزات و لوازم همراه با بسته بندی دقیق و بی نقص
 • کارگر اسباب کشی : مجرب، متخصص، مطمئن، خوش برخورد و کاردان – سریع و با دقت
 • حمل جهیزیه عروس : سرویس VIP کامل با ماشین شیک و تخفیف ویژه عروس و داماد
 • حمل لوازم سنگین : تردمیل، پیانو، گاوصندوق، میزبیلیارد، ساید بای ساید و …

باربری شهرک غرب با برنامه ریزی صحیح و اتکا به کادر باربری حرفه ای و آموزش دیده خود و همچنین ناوگان مجهز باربری آرامش در اسباب کشی را به شما هدیه خواهد داد.

اتوبار شهرک غرب خود را موظف به ارائه بهترین خدمات باربری منزل میداند و مفتخر است که در طول فعالیتهای مستمر خودرضایتمندی مشتریان را در دستور کار خود قرار داده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو سرویس مورد نظر خود با شماره تلفنهای باربری بارسلون تماس حاصل نمایید.

۹ شرط سلامت برای اسباب کشی

شرکت های اتوبار را بین روزنامه و یا توصیه آشنایان می توان یافت. باید در انتخاب این شرکت ها دقت کنید تا اسباب و وسایل شما سالم به مقصد برسند. برخی از شرکت های حمل و نقل خودشان مسوولیت بسته بندی وسایل را نیز بعهده می گیرند

۹ شرط سلامت برای اسباب کشی

فصل تابستان که از راه می رسد و بچه ها تعطیل می شوند خیلی ها به فکر اسباب کشی می افتند. اسباب کشی یک شوک برای خانم های خانه دار است که به هر حال بار اصلی این نقل مکان بر دوش آنهاست.

اگر شما هم این روزها در تدارک نقل مکان هستید این توصیه های ۹ گانه را به یاد داشته باشید تا به سلامت، به خانه جدید بروید.

شرکت های حمل ونقل معتبر را انتخاب کنید

شما می توانید این شرکت ها را در میان آگهی های روزنامه و یا توصیه اقوام و آشنایان بیابید. اگر قرار است در این تابستان از شهری به شهر دیگر نقل مکان کنید باید در انتخاب این شرکت ها بیشتر دقت کنید تا اسباب و وسایل شما سالم به مقصد برسند. برخی از شرکت های حمل و نقل خودشان مسوولیت بسته بندی وسایل را نیز بر عهده می گیرند و شما از این بابت آسوده خواهید بود. حتما از شرکت حمل ونقل سوال کنید که اسباب و وسایل شما را بیمه می کند یا خیر.

چه وسایلی نیاز دارید؟

آکاایران: برای اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر شما باید پیش از آغاز اسباب کشی، وسایلی را بخرید و یا آماده کنید. کارتن هایی در ابعاد گوناگون، مقدار زیادی طناب های ضخیم و محکم، مقداری روزنامه باطله برای حفاظت از اشیای شکستنی، نوارچسب پهن برای بستن در کارتن ها، ماژیک هایی با سرپهن برای نوشتن روی کارتن ها. شما می توانید این کارتن ها را یا به صورت نو و آماده بخرید یا با سر زدن به سوپرمارکت ها و فروشگاه های محل تان، مقداری از کارتن های اضافی آنها را بگیرید. با این کار در هزینه های اسباب کشی هم صرفه جویی کرده اید.

یک فهرست تهیه کنید

برای اینکه در روزهای اسباب کشی سردرگم نشوید، بهترین کار این است که یک فهرست از تمام کارهایی که باید انجام دهید و وسایلی که باید جمع و جور کنید، تهیه کنید. شما می توانید یک برنامه زمان بندی برای بسته بندی کردن وسایل هم تدارک ببینید که مطابق آن وسایل تان را جمع وجور کنید و تمام فشار کاری را در یک روز متحمل نشوید.

بسته بندی شکستنی ها

هرقدر وسایل و ظروف شکستنی را با دقت بیشتری بسته بندی کنید، در مقصد با خیال آسوده تری آنها را باز خواهید کرد و سالم خواهید دید. بهتر است لوازم شکستنی را در جعبه اصلی خودشان که دارای حفاظ هایی است، قرار دهید. اگر این جعبه ها را دور انداخته اید، وسایل شکستنی را در روزنامه یا پارچه یا پلاستیک های حباب دار بپیچید و درون یک کارتن محکم بسته بندی کنید.

کدام کارتن، کدام اتاق

در اسباب کشی اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق نشیمن و حمام و دستشویی را به عنوان واحدهایی مجزا در نظر بگیرید. هر روز به سراغ یک اتاق بروید و وسایل آن اتاق را بسته بندی کنید. روی هر جعبه پس از اتمام کار بسته بندی، برچسبی حاوی فهرست وسایل و لوازم داخل آن چسبانده و در صورتی که اجناس داخل آن شکستنی است با ماژیک قرمز، کلمه شکستنی را بنویسید.

اول سلامت؛ دوم اسباب کشی

اسباب کشی برای بیشتر خانم ها شبیه کابوس است، به ویژه اگر هر سال بخواهند از یک خانه به خانه دیگر بروند ولی شما می توانید با راهکارهایی آن را آسان تر ساخته و سلامت خود را رکن اول این نقل مکان تابستانی قرار دهید. بهترین راه این است که سایر اعضای خانواده را نیز در این فعالیت شرکت دهید. به کودکان مسوولیت دهید که با نظارت شما وسایل اتاق شان را بسته بندی کنند. برای اینکه مجبور نشوید هنگام اسباب کشیی جعبه های سنگین را جابه جا کنید، جعبه های کوچک تری انتخاب کرده و وسایل را در آن بسته بندی کنید. هنگام بسته بندی نیز به راحتی روی زمین بنشینید یا کارتن را روی میز قرار داده و روی صندلی نشسته و وسایل را در آن جاسازی کنید.

حمل و نقل گل و گیاه

اگر شما اهل گل و گیاه هستید، باید این دوستان سبز خانه تان را هم در این حمل ونقل همراهتان به خانه جدید ببرید. برای گلدان های بزرگ و سنگین چاره ای نیست جز اینکه به همان ترتیب در کامیون قرار دهید و حمل کنید. ولی درباره گلدان های کوچک، می توانید مجموعه ای از آنها را در یک جعبه محکم مقوایی، چوبی یا پلاستیکی قرار داده و داخل هر یک از گلدان ها چوبی به بلندی ارتفاع بلندترین گیاه فرو کنید. سپس پلاستیکی نازک را روی سطح دهانه و طرفین جعبه و همچنین پایه های چوبی فرو رفته در گلدان ها قرار داده و با چسب محکم کنید و منافذی را برای تنفس گیاه باز بگذارید.

حمل لباس ها و اشیای گران قیمت

لباس هایتان را که به چوب لباسی آویزان است، با همان چوب لباسی به صورت مجموعه ای در یک پلاستیک بزرگ یا درون یک ملافه قرار دهید. اگر چمدان های بزرگ و جاداری هم در خانه دارید، می توانید لباس ها را درون آن جاسازی کنید. لوازم ضروری مانند حوله، مسواک، لباس های دم دستی را در ساک دستی تان قرار دهید تا به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

برای آخرین بار، سرک بکشید

پیش از اینکه خانه قبلی تان را ترک کنید به کمدها، قفسه های آشپزخانه، اتاق ها، انباری و پارکینگ سرک بکشید تا مبادا شما و یا کارگران وسایلی را جا گذاشته باشید. یک صاحبخانه خوب منزل را تمیز تحویل نفر بعدی می دهد و بقایای وسایل اسباب کشی را به حال خود رها نمی کند.

باربری پاسداران

باربری پاسداران با خدمات شبانه روزی و کلیه خدمات خود را با قیمت مناسب و کارشناسی شده ارائه مینماید. باربری ، بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی از جمله خدمات باربری پاسداران میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای باربری پاسداران تماس حاصل نمایید.

باربری پاسداران با خدمات شبانه روزی و کلیه خدمات خود را با قیمت مناسب و کارشناسی شده ارائه مینماید. باربری ، بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی از جمله خدمات باربری پاسداران میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای باربری پاسداران تماس حاصل نمایید.

باربری پاسداران

اتوبار پاسداران یکی از معتبرترین شرکتهای حمل و نقل و باربری در تهران است که کلیه خدمات صفرتاصدی اسباب کشی را به صورت یکجا و جداگانه انجام میدهد. باربری پاسداران ضمن آرزوی موفقیت در انجام یک اسباب کشی موفق خدمات خود را بشرح ذیل اعلام میدارد :

خدمات باربری پاسداران

ماشین باربری مجهز و مدرن با تمامی امکانات لازم جهت یک اسباب کشی بی دردسر

بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب

اعزام کادر باربری و بسته بندی ( 8 صبح تا 4 بعد ازظهر )

مشاوره ، راهنمایی و باربری شبانه روزی ( هفت روزه هفته + ایام تعطیل )

اسباب کشی تضمینی + قیمت مناسب + بسته بندی اثاثیه : فقط اتوبار و باربری پاسداران تهران

اگر میخواهید تجربه یک اسباب کشی موفق را کسب کنید و یا به هردلیلی به خدمات باربری و بسته بندی احتیاج دارید؟

اگر تجربه ناخوشایندی از سپردن اثاث کشی به موسسات باربری دارید ؟

اگر تجربه و زمان کافی جهت بسته بندی اثاثیه خود ندارید؟

اگر مشغله شما آنقدر زیاد است که نمیتوانید به امورات اسباب کشی بپردازید؟

اگر نگران هزینه بالای اسباب کشی هستید ؟

باربری پاسداران با بیش از 2 دهه تجربه در زمینه حمل و نقل شهری و باربری آماده ارائه برترین سرویس اتوبار در تهران جهت اثاث کشی منزل و اداری میباشد.اتوبار پاسداران مفتخر است که در طول بیش از 40 سال سابقه در زمینه حمل و نقل و باربری همواره در اندیشه برترین ها بود و رضایتمندی شما عزیزان را در راس کلیه فعالیتهای خود قرار داده است.

با باربری پاسداران تماس بگیرید تا تمایز در خدمات را احساس کنید !

یازده گام برای انتخاب یک اتوبار

چگونه یک اتوبار معتبر را با بودجه مناسب پیدا کنیم.

مراحل پیدا کردن یک اتوبار خوب می تواند به نظر دلهره آور باشد، اما ارزش یک تحقیق کوچک را دارد. در اینجا یازده گامی که به شما برای یافتن یک اتوبار خوب کمک میکند را بیان می کنیم :

چگونه یک اتوبار معتبر را با بودجه مناسب پیدا کنیم.

مراحل پیدا کردن یک اتوبار خوب می تواند به نظر دلهره آور باشد، اما ارزش یک تحقیق کوچک را دارد. در اینجا یازده گامی که به شما برای یافتن یک اتوبار خوب کمک میکند را بیان می کنیم :


گام اول : پیشنهادات را بشنوید

از دوستان و همکاران خود برای معرفی یک اتوبار خوب سوال کنید. با کمک گرفتن از دفتر تلفن شماره شرکت های باربری نزدیک منزل خود را پیدا کنید. شما می خواهید بدانید که این جابجایی چقدر هزینه برای شما خواهد داشت. به برآورد قیمت هر شخصی اعتماد نکنید. فکر نکنید که یک شرکت بزرگ و بنام بهترین است و به قیمت پیشنهادی وب سایت ها اعتماد نکنید. شرکت باربری مناسب را خودتان پیدا کنید و به وب سایت هایی که به شما پیشنهاد می دهند تا یک باربری خوب را پیدا کنید اعتماد نکنید.

گام دوم : تحقیق اولیه انجام دهید

هنگامیکه شما لیستی از باربری های پیشنهادی را دارید سابقه آنها را به صورت آنلاین چک کنید شکایات و تشکرات را بررسی کرده و آنها را با هم مقایسه کنید.

گام سوم : شما حداقل باید با 3 تا 4 شرکت تماس گرفته و از آنها برآورد هزینه جابجایی را بخواهید.

اگر شما تصمیم به جابجایی دارید و اتوبار مورد نظر را انتخاب کرده اید از آنها بخواهید تا هزینه پیشنهادی خود را به شما بدهند. شما باید انتظار داشته باشید که هزینه نهایی خیلی بیشتر از هزینه پیشنهادی خواهد بود. بهتر است که برآورد هزینه چند شرکت مورد نظر را با هم مقایسه کرده و بهترین را انتخاب کنید.

گام چهارم : زمانیکه نماینده شرکت مورد نظر برای برآورد قیمت نهایی به خانه شما آمد همه جا را به او نشان دهید

همه وسایلی که می خواهید جابجا کنید قفسه ها، کمدها، وسایل داخل حیاط، حیاط پشتی و...

بدین ترتیب در روز جابجایی نماینده شرکت نمی تواند ادعا کند که وسایل و اثاثیه بیشتر از مقدار تایید شده است، نمی تواند شما را مجبور کند تا هزینه بیشتری پرداخت کنید. مطمن شوید که نماینده شرکت در مورد شرایط خانه جدید شما مانند پله ها، آسانسور و... آگاهی دارد. نماینده شرکت می تواند اطلاعات بیشتری در مورد شرکت را به شما بدهد. مطمن شوید که در روز اسباب کشی نماینده شرکت حضور داشته باشد و فرد دیگری را برای جابجایی نفرستد. تمام سوالات خود را درباره شرکت از نماینده شرکت بپرسید. زمانیکه نماینده شرکت خانه شما را ترک می کند، شما باید همه اطلاعات زیر را در مورد شرکت بدانید:

نام کامل شرکت

آدرس، ایمیل، شماره تلفن و آدرس وب سایت شرکت

پیشینه شرکت

شماره مجوز و گواهینامه های شرکت

گام پنجم : مرور کردن برآورد قیمت

برآورد هزینه و قرارداد اسباب کشی زمانی رسمی می شود که توسط شما و نماینده شرکت باربری امضا شود. در هنگام اسباب کشی لیستی از وسایلی که در کامیون قرار میگیرند توسط شرکت تهیه می شود که به عنوان یک سند رسمی است. مطمن شوید که این لیست برآورد قیمت داشته و در زیر آن امضای نماینده شرکت تاریخ داشته باشد. اگر تصمیم دارید تا اثاثیه خود را بیمه اضافی کنید مطمن شوید که از هزینه و جزییات در مورد بیمه آگاهی لازم را دارید.

گام ششم : برآورد قیمت جابجایی وسایل را به صورت کامل و روشن در یک ورق بنویسید

گام هفتم : مقایسه قیمت پیشنهادی شرکت های مورد نظر

در مورد شرکت هایی که خیلی پایین تر از شرکت های دیگر قیمت میدهند محتاط باشید. به لیست وسایل و قیمت ها نگاه کنید و ببینید که هزینه اضافی از کجاست. به شرکت زنگ زده و از آنها بخواهید که به شما توضیح دهند. از اینکه با شرکت های دیگر مذاکره کنید هراس نداشته باشید. در بازار الان، که رقابت بین شرکت ها زیاد است، مطمن باشید که شرکت ها بر سر قیمت با شما کنار می آیند.

گام هشتم : لیست قیمت های پیشنهادی شرکت های رقیب را نیز با جزییات چک کنید

اطلاعات کاملی را جمع آوری کنید. مطمن شوید شرکت رقیب در محدوده منزل شماست و چند سال سابقه کار دارند. اکثر شرکت ها سایت داشته و شما می توانید از طریق آنلاین اطلاعات خود را کامل کنید در غیر اینصورت بهتر است از طریق تلفنی اطلاعات خود را کامل کنید.

گام نهم : مطمن شوید که شرکت انتخابی شما قانونی است و می تواند به صورت کاملا قانونی اثاثیه شما را بیمه کند.

گام دهم : حالا می توانید اتوبار مورد نظر خود را پیدا کنید

شما باید با در نظر گرفتن گام های بالا از انتخاب شرکت خود مطمن باشید. تاریخ اسباب کشی و جزییات اسباب خود را قطعی کرده و اطمینان حاصل کنید که نماینده شرکت زیر تمام موارد قراردا را امضا کند.

گام یازدهم : در روز بارگیری یک کپی از لیست وسایلی که نماینده شرکت تهیه کرده بگیرید.

اتوبار سعادت آباد

اتوبار سعادت آباد

باربری وی آی پی : ارسال بهترین سرویس باربری و اعزام نیروی متخصص و ماهر و ورزید در سعادت آباد تهران با تعرفه مناسب و کارشناسی شده توسط باربری VIP در تهران

اتوبار سعادت آباد

باربری در سعادت آباد

دفتر سعادت آباد شرکت حمل و نقل و باربری وی آی پی

کلیه خدمات باربری این شرکت در سعادت آباد طبق تعرفه کارشناسی شده و مناسب به شرح ذیل ارائه میشود :

 • ارسال سرویس مناسب باربری ( وانت بار؛ نیسان بار، خاور، کامیون و ...) از مقصد سعادت آباد به سایر نقاط تهران و ایران
 • اعزام نیروی ماهر و ورزیده جهت جابجایی وسائل و لوازم منزل و اداری
 • اعزام نیروی ماهر خانم جهت محیطهای کاملا زنانه ( فقط از ساعت 8 صبح تا 2 بعدالظهر )
 • ارسال لوازم بسته بندی با قیمت مناسب

جهت هماهنگی با شماره تلفن های 22381218 - 22380176 تماس حاصل نمایید.

باربری نیاوران - اتوبار تهران

در یک پروژه سخت و حساس مثل اسباب کشی فقط یک اتفاق کوچک میتواند تبدیل به یک فاجعه شود. کافیست ظروف گران قیمتی که با وسواس زیاد و با کلی گشت و گذار در بازار تهیه نموده اید در اثر یک سهل انگاری از بین برود.

باربری نیاوران با سرویس vip و پرسنل ماهر باربری

شرکت حمل و نقل و اتوبار تهران با ارائه سرویس ویژه در محدوده نیاوران مینماید. کلیه ساکنان این منطقه با یک تماس از تمام خدمات باربری برخوردار خواهند شد . رضایت مندی مشتریان عزیز الویت کار ما می باشد .

باربری در نیاوران

ارسال بهترین سرویس باربری با تمام امکانات متناسب با حجم بار

ارسال تجهیزات بسته بندی حرفه ای ( محکم و بادوام، قیمت مناسب : فوم، سلفون، چسب، کارتن ساده، کارتن رگال دار و .. )

اعزام نیروی متخصصی و مجرب باربری جهت حمل وسائل و جهیزیه

اعزام کارگر نیرومند و خوش اخلاق جهت حمل وسائل سنگین نظیر گاوصندوق

باربری و حمل و نقل شبانه روزی شهری و بین شهری ( از مبداء تهران به سایر نقاط کشور )

مشاوره و راهنمایی اسباب کشی و باربری


اتوبار نیاوران

اتوبار نیاوران با بیش از 40 سال سابقه در زمینه حمل و نقل شهری و اسباب کشی منزل

تعرفه مناسب، ارسال به موقع ماشین ، اعزام نیروی ماهر، ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز اتوبارتهران است. ما تا رسیدن به آسایش همراه شما خواهیم بود !


باربری نیاوران

سرویس باربری مناسب در نیاوران، بسته بندی حرفه ای در محدوده با قیمت مناسب، حمل وسائل سنگین

بهترین سرویس باربری نیاوران را از اتوبار تهران بخواهید

باربری سیدخندان

باربری سیدخندان : شرکت بزرگ حمل و نقل و اسباب کشی بارسلون خدمات بینظیر و منحصر به فرد خود را در محدوده سیدخندان با قیمت مناسب ارائه مینماید.

باربری سیدخندان : کلیه خدمات باربری و اسباب کشی بصورت صد در صد تضمینی و تعرفه کارشناسی شده با کادری از بهترینهای اتوبار و باربری در تهران.اتوبار و باربری سیدخندان

هدف این مجموعه رعایت حقوق شهروندی و جلب رضایت شما مشتریان گرانقدر میباشد و ما مفتخریم که همواره در طول بیش از 30 سال فعالیت در زمینه باربری و حمل و نقل شهری رضایت مشتریان خود را در راس برنامه های خود قرار داده و تاکنون در این امر سربلند و موفق بوده ایم.

خدمات باربری سیدخندان

اعزام کادر ماهر و متخصص اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل
ارسال خودروی بزرگ و کوچک باربری همراه با مجربترین راننده
حمل و نقل و جابجایی وسایل سنگین نظیر گاوصندوق ، پیانو و تردمیل
جابجایی جهیزیه عروس با سرویس vip و تخفیف ویژه در کلیه مناطق تهران
باربری و خدمات اسباب کشی بصورت شبانه روزی
بسته بندی اثاثیه منزل با پیشرفته ترین متد روز دنیا و تجهیزات ارزان و با کیفیت عالی
باربری سیدخندان ، اتوبار سیدخندان ، باربری در سیدخندان ، اسباب کشی در سیدخندان ، بسته بندی اثاثیه منزل

باربری و اتوبار بارسلون به عنوان یکی از بزرگترین باربریهای پایتخت و با بیش از 40 سرویس در طول روز و در اختیار داشتن مجهزترین و مدرنترین ناوگان باربری و کادری متشکل از کارگران خبره و نیرومند در زمینه باربری و اسباب کشی بهترین انتخاب برای انجام یک اسباب کشی اصولی و بیدردسر است.

اگر قصد اثاث کشی دارید و یا به خدمات اتوبار و بسته بندی احتیاج دارید اتوبار بارسلون با کمال افتخار آمادگی خود را جهت ارائه بهترین سرویس باربری در تهران اعلام میدارد. کافیست با شماره تلفنهای اتوبار بارسلون تماس بگیرید.

ما از مسئولیت خود آگاهیم و پاسخ اعتماد شما را به بهترین نحو ممکن پاسخگو خواهیم بود.

باربری اختیاریه

اسباب کشی و باربری اختیاریه

باربری اختیاریه با کادری حرفه ای و مجرب و همچنین برخورداری از ناوگان مجهز حمل و نقل شهری بهترین انتخاب برای افرادی است که به اثاثیه خود اهمیت میدهند.

خدمات باربری شهری در اختیاریه

 • حمل و نقل و باربری اثاثیه منزل و اداری
 • بسته بندی حرفه ای اثاثیه + فروش تجهیزات مورد نیاز جهت بسته بندی
 • جابجایی وسایل سنگین نظیر تردمیل و پیانو
 • جابجایی جهیزیه عروس با سرویس vip
 • ارسال ماشین مجهز باربری با راننده حرفه ای
 • اعزام کادر باربری آموزش دیده در محدوده اختیاریه تهران

باربری اختیاریه تهران

باربری اختیاریه با سالها تجربه و رزومه درخشان آماده همکاری با کلیه نهادها و سازمانهای دولتی و خصوصی و همچنین شهروندان ساکن این منطقه میباشد.

اتوبار اختیاریه معتقد است که برترین و معتبرترین نوع تبلیغات ارائه خدمات با کیفیت است و به همین منظور با برگزاری دوره های توجیهی و آموزشی برای پرسنل و کارگران زحمتکش ، مهارتهای لازم جهت انجام یک اسباب کشی دقیق، منظم و بی نقص را به آنان آموزش داده ایم.

باربری اختیاریه ( دفتر باربری کاج در محدوده اختیاره ) متخصص اسباب کشی است و همیشه و در همه حال رعایت حقوق مشتریان و رضایت آنان را در راس اولویتها و برنامه های خود قرار داده است.

ما اعتماد شما را به بهترین وجه ممکن پاسخگو خواهیم بود و بخوبی میدانیم که بزرگترین سرمایه مادی و معنوی ما اعتماد شما عزیزان است.

با ما تماس بگیرید !

امید به تحرک در بازار مسکن

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در تشریح تاثیر کاهش نرخ سود بانکی بر کل اقتصاد و بخش مسکن گفت: با کاهش نرخ سودبانکی این انتظار وجود دارد که تا حدودی قدرت وام‌گیری خانوارها و فعالان اقتصادی و همچنین تمایل آنها به جابه‌‌جایی نقدینگی از سیستم بانکی به بخش مصرف و سرمایه‌گذاری در تمامی بخش‌های اقتصاد از جمله بازار مسکن افزایش یابد.


علی چگینی در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: در شرایطی که نرخ سود بانکی بالا است هزینه فرصت پول نیز افزایش پیدا می‌کند و حتی کسانی که توان سرمایه‌گذاری و خرید مسکن دارند نیز خرید و سرمایه‌گذاری خود را به تعویق می‌اندازند و نقدینگی خود را جهت کسب بازدهی بدون ریسک سود بانکی در بانک‌ها و موسسات اعتباری سپرده‌گذاری می‌کنند. وی پیش‌بینی کرد: می‌توان امیدوار بود که کاهش نرخ بهره بانکی به همراه امکان بهبود شرایط اقتصادی ناشی از رفع برخی از تحریم‌های بین‌المللی در ادامه سال جاری، منجر به ایجاد تحرک بیشتر در کل اقتصاد و بخش مسکن شود.


مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن همچنین در‌باره تاثیر کاهش نرخ سودبانکی بر بازار اجاره گفت: اگر کاهش نرخ سود بانکی در کشور پایدار باشد می‌توان انتظار داشت که در میان‌مدت و بلندمدت اجاره‌بها کاهش پیدا کند. چگینی خاطرنشان کرد: در کوتاه‌مدت اگرچه کاهش نرخ سود بانکی در میزان کل اجاره بهای واحدهای مسکونی تقریبا بدون تاثیر است اما منجر به تغییر ترکیب اجاره‌بها می‌شود.


وی افزود: با کاهش نرخ سودبانکی تمایل موجرین به دریافت رهن کاهش پیدا می‌کند و عموما بخش بیشتری از اجاره‌بها را به‌صورت اجاره ماهانه دریافت می‌کنند که این مساله می‌تواند تا حدودی منجر به ایجاد فشار اقتصادی بر مستاجران شود. وی تاکید کرد: شواهد آماری نشان می‌دهد امسال، میزان افزایش اجاره‌بها به‌طور متوسط به دلیل کنترل تورم عمومی و ثبات نسبی در قیمت مسکن، کمتر از سال‌های گذشته است.

123